Przejdź do treści

Wydarzenia

Oferta archiwalna

Aktualnie nie prowadzę stałej oferty związanej z fotografowaniem wydarzeń.
Jeśli jednak zależy Ci abym to właśnie ja stworzył relację fotograficzną z jakiegoś eventu – skontaktuj się ze mną indywidualnie, a zobaczę co da się zrobić.

Bardzo cenie sobie możliwość wykonywania zdjęć na różnego typu spotkaniach tematycznych. Przygotowywałem już wiele reportaży z wydarzeń kierowanych do konkretnej grupy odbiorców i zawsze najcenniejsza dla mnie była możliwość wyniesienia dodatkowej wiedzy co traktuję jako cenną wartość dodaną z fachu, jaki wykonuję. Właśnie taka możliwość edukowania się z różnych dziedzin sprawia, że angażuję się na tego typu spotkaniach jako fotograf ze sporą dawką pasji co finalnie sprawia, że moje zdjęcia spójnie oddają klimat wszelkich wystąpień.
Miałem już okazję fotografować na takich wydarzeniach jak między innymi Konferencja Laktacyjna, spotkania biznesowe Trójmiejskiego Klubu ASBiRO czy pokaz mody Kalska Fashion Show. Niejednokrotnie przygotowywałem również relację z Wielkiej Trasy Stand-Up Polska, a także pojawiam się na wielu wydarzeniach miejskich jak chociażby marsze z okazji dnia odzyskania Niepodległości gdzie testuje coraz to nowe pomysły, jakie później wykorzystuję w swojej pracy.

Czas realizacji zamówienia
Na drugi dzień
W ciągu 5 dni roboczych
W okresie późniejszym
Godzina pracy fotografa
200zł/h
150zł/h
100zł/h
Dojazd do 10km w cenie
Tak
Dodatkowy dystans dojazdu fotografa
1zł/km + ewentualna opłata za parkingi

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. W celu przedstawienia konkretnej oferty wymagane są indywidualne ustalenia z właścicielem niniejszej strony.