Przejdź do treści

Instalacja, konfiguracja i zabezpieczenie sklepu internetowego

Oferta archiwalna

Poniższa informacja zawiera nieaktualną ofertę.
W celu skorzystania z podobnej oferty konieczny będzie bezpośredni kontakt z właścicielem niniejszej strony w celu uzgodnienia szczegółów.

Podczas tworzenia własnego sklepu internetowego powinniśmy przede wszystkim postawić na jego bezpieczeństwo. Handlując przez sieć, musimy zapewnić bezpieczny przepływ płatności, a także dbać o odpowiednie zarządzanie danymi klientów. Przy tego typu platformach najmniejszy atak hakerski może narobić sporych problemów prawnych. Dopiero gdy sklep funkcjonuje bez zarzutów, możemy myśleć o modyfikacjach jego wyglądu czy dodawaniu dodatkowych funkcjonalności. Z tego właśnie powodu postanowiłem wyjść naprzeciw moim klientom i stworzyć ofertę dla osób chcących spróbować swoich sił w handlu internetowym. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad otwarciem własnego sklepu w sieci zobacz co możesz zyskać dzięki tej ofercie.

Pomyśl o bezpieczeństwie i stabilności swojego sklepu, zanim zaczniesz sprzedawać pierwsze produkty.

Dlaczego warto postawić sklep na platformie WordPress?

 • WordPress to prężnie rozwijająca się platforma CMS z częstymi aktualizacjami. Dzięki temu otrzymujemy bezpłatne wsparcie od producenta silnika, które często zawiera łatki różnego rodzaju błędów czy zabezpieczeń.
 • Silnik WordPress można łatwo połączyć z usługami Google, dzięki czemu mamy ułatwiony dostęp do rozbudowanych statystyk czy możliwości reklamowych co może okazać się bardzo cenne w przypadku pozyskiwania większej ilości klientów.
 • Nie ponosimy dodatkowych opłat od sprzedaży. Jeśli handlujemy za pomocą serwisów takich jak Allegro musimy brać pod uwagę opłaty dla serwisu od każdej sprzedanej sztuki. W przypadku własnego sklepu płacimy jedynie za utrzymanie hostingu oraz domeny. Są to koszta na poziomie 200zł rocznie przy wyborze sprawdzonej firmy hostingowej.

Jeżeli decydujesz się na założenie sklepu internetowego opartego na silniku WordPress i chcesz, aby działał on stabilnie oraz bezpiecznie, lecz do końca nie wiesz jak sobie z tym poradzić, zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Przygotuję to wszystko za Ciebie w sposób profesjonalny.

Co ode mnie otrzymasz?

 • Pomoc przy wyborze odpowiedniej usługi hostingowej:
  Podpowiadam jaki hosting wybrać by WordPress i oparty na nim sklep działał bez zarzutów. Weryfikuje potrzeby klienta, aby wskazać najlepsze rozwiązanie.
 • Instalacja oraz konfiguracja silnika WordPress:
  Nie musisz się bawić w szukanie plików z silnikiem czy też samemu konfigurować strony. Robię to za Ciebie i już na tym etapie zaczynam wprowadzać pierwsze zabezpieczenia, a Ty masz pewność, że otrzymasz najnowszą wersję w całości po polsku z bezpiecznym systemem logowania.
 • Przygotowuję oraz konfiguruję obsługę e-commerce:
  Kolejnym etapem jest dostosowanie silnika WordPress pod wymogi sklepu internetowego. Konfiguruje taki system zgodnie z potrzebami klienta tak, aby oddawany sklep był gotowy do publikacji pierwszych produktów.
 • Wprowadzenie dodatkowych zabezpieczeń:
  Zainstaluję odpowiednie wtyczki, które po przeprowadzonej przeze mnie optymalnej konfiguracji zabezpieczą Twoją stronę przed wszelakimi zagrożeniami.
 • Automatyczne kompresowanie obrazków i zdjęć:
  Dodaje funkcje pozwalające na kompresowanie Twoich mediów w czasie ich wrzucania na stronę. Dzięki temu zabiegowi Twoje zdjęcia produktowe wczytywać się będą o wiele szybciej, a przestrzeń dyskowa Twojego serwera nie zapełni się tak szybko.
 • Optymalizacja kodu WordPress:
  Po zainstalowaniu i odpowiednim skonfigurowaniu wszelkich modyfikacji przechodzę do optymalizacji kodu silnika WordPress, aby wszelkie zapytania wysyłane przez klientów były realizowane najszybciej jak to możliwe. Przyspieszam stronę oraz poprawiam jej stabilność tak, abyś nie zawiódł się na jej funkcjonowaniu.

Ile to kosztuje?

Standardowy koszt takiej usługi wynosi 1400 zł, jednak aktualnie możesz skorzystać z oferty już za

1200 zł

To aż o 200 zł taniej!

Pamiętaj, że nawet najlepsze zabezpieczenia nie gwarantują 100% bezpieczeństwa. By strona była w pełni bezpieczna musisz regularnie dbać o jej zabezpieczenia. Właśnie dlatego firmy często decydują się na stałą współpracę z informatykiem.

Oferta nie dotyczy wprowadzania dodatkowych modyfikacji czy tworzenia szablonów. Uważam, że w tych kwestiach są fachowcy lepsi ode mnie, a też nie chcę sprzedawać czegoś, gdzie moje kompetencje są niekompletne.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. W celu przedstawienia konkretnej oferty wymagane są indywidualne ustalenia z właścicielem niniejszej strony.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację przechowywania tego typu plików. View more
Rozumiem