Przejdź do treści

Obnażony las – kolor


W celu zakupu wypełnij formularz na dole strony

Kod produktu: 120221217FC
Dostępność: Na zamówienie
Czas realizacji: 7-14 dni
Płótno: 220G ECO

  • odporny na wodę i zarysowania
  • matowe płótno o wyrazistej strukturze i satynowej powierzchni
  • limitowana ilość w programie EXCLUSIVE (zostało 50 z 50 szt.)
  • 24 miesiące gwarancji

Dostępne warianty:

WymiaryCena
80×60360,00zł
100×70380,00zł
120×80400,00zł
150×100450,00zł

Zdjęcie pochodzi z ostatniego pleneru 2022 roku, na jaki się wybrałem. Drzewa wyrastające z prawej i lewej strony otwierają bramę na cudownie zabielony las. Pustka między drzewami pozwala nam dostrzec ukształtowanie terenu, który budzi w nas chęć wspięcia się wyżej. Jednak to, co kryje się za widocznym pagórkiem, pozostaje do naszej indywidualnej interpretacji.

Obraz przedstawia fotografię mojego autorstwa do której posiadam prawa na wyłączność. Oznacza to, że dany obraz produkowany jest i sprzedawany tylko przeze mnie. Obraz ten objęty jest programem EXCLUSIVE przez co zdjęcie zawarte na nim nie jest sprzedawane na innych nośnikach ani publikowane w sieci. Dzięki małej ilości sprzedawanych sztuk obraz na Twojej ścianie stanie się wyjątkowy. Jeżeli obraz nie został jeszcze sprzedany żadnemu z moich klientów istnieje możliwość zakupienia go na wyłączność. W takim przypadku należy skontaktować się ze mną indywidualnie w celu ustalenia szczegółów i ceny produktu.

Przedstawione ceny nie uwzględniają wysyłki ani prowizji dla ewentualnych pośredników. Istnieje możliwość zamówienia produktu bezpośrednio ode mnie lecz z uwagi na zapewnienie Państwu bezpieczeństwa polecam dokonać transakcji za pośrednictwem portalu OLX bądź Allegro. O wszelkich możliwościach napiszę dokładnie w mailu zwrotnym do poniższego formularza.

WymiaryKoszt wysyłkiPrzewoźnik
< 120×8020,00złInPost
150×10030,00złGLS

W celu zapytania o dostępność wypełnij niniejszy formularz. W wiadomości zwrotnej pojawią się wszelkie informacje na temat metody zamówienia. Odpowiedź powinna nastąpić w ciągu 48 godzin.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację przechowywania tego typu plików. View more
Rozumiem