Przejdź do treści

Taniec gałęzi – kolor


W celu zakupu wypełnij formularz na dole strony

Kod produktu: 220221217FC
Dostępność: Na zamówienie
Czas realizacji: 7-14 dni
Płótno: 220G ECO

  • odporny na wodę i zarysowania
  • matowe płótno o wyrazistej strukturze i satynowej powierzchni
  • limitowana ilość w programie EXCLUSIVE (zostało 50 z 50 szt.)
  • 24 miesiące gwarancji

Dostępne warianty:

WymiaryCena
80×60360,00zł
100×70380,00zł
120×80400,00zł
150×100450,00zł

Drzewa sięgające ku niebu ukazują przepiękny taniec gałęzi. Życie w lesie tętni całym rokiem, aczkolwiek zimą przede wszystkim widzimy potrzebę odpoczynku matki natury. Jednak mimo trwającego wyraju nieprzerwanie możemy zaobserwować relacje między wszystkimi drzewami w lesie. Już niebawem przyjdzie wiosna, a drzewa w równym rytmie przebudzą się, ukazując swoje zielone oblicze.

Obraz przedstawia fotografię mojego autorstwa do której posiadam prawa na wyłączność. Oznacza to, że dany obraz produkowany jest i sprzedawany tylko przeze mnie. Obraz ten objęty jest programem EXCLUSIVE przez co zdjęcie zawarte na nim nie jest sprzedawane na innych nośnikach ani publikowane w sieci. Dzięki małej ilości sprzedawanych sztuk obraz na Twojej ścianie stanie się wyjątkowy. Jeżeli obraz nie został jeszcze sprzedany żadnemu z moich klientów istnieje możliwość zakupienia go na wyłączność. W takim przypadku należy skontaktować się ze mną indywidualnie w celu ustalenia szczegółów i ceny produktu.

Przedstawione ceny nie uwzględniają wysyłki ani prowizji dla ewentualnych pośredników. Istnieje możliwość zamówienia produktu bezpośrednio ode mnie lecz z uwagi na zapewnienie Państwu bezpieczeństwa polecam dokonać transakcji za pośrednictwem portalu OLX bądź Allegro. O wszelkich możliwościach napiszę dokładnie w mailu zwrotnym do poniższego formularza.

WymiaryKoszt wysyłkiPrzewoźnik
< 120×8020,00złInPost
150×10030,00złGLS

W celu zapytania o dostępność wypełnij niniejszy formularz. W wiadomości zwrotnej pojawią się wszelkie informacje na temat metody zamówienia. Odpowiedź powinna nastąpić w ciągu 48 godzin.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację przechowywania tego typu plików. View more
Rozumiem