Przejdź do treści

#FotoHasztag czyli Trójmiejski Foto Spacer – #01 Poznajmy się

Drodzy miłośnicy fotografii,

Zapraszamy Was serdecznie na niezwykłe wydarzenie – Fotospacer! Czy fotografujecie lustrzanką, bezlusterkowcem, małpką, aparatem analogowym, a może po prostu smartfonem? Bez względu na sprzęt, którym dysponujecie, chcemy dać Wam możliwość spotkania innych pasjonatów fotografii oraz osób zainteresowanych byciem modelami, aby razem czerpać nowe inspiracje.

Już we wtorek 11 lipca, przygotowaliśmy dla Was pierwszy spacer z aparatami w dłoni. Wydarzenie to jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Niezależnie od poziomu wiedzy czy doświadczenia, wszyscy jesteście mile widziani. Spacer będzie doskonałą okazją dla początkujących amatorów, zaawansowanych profesjonalistów oraz osób chcących zapozować do zdjęć, aby spotkać się i dzielić się pasją fotograficzną. Nie stawiamy nikogo w szufladkach, niezależnie od umiejętności czy doświadczenia, wszyscy jesteśmy równi, bo naszą jedyną więzią jest fotografia.

Spotykamy się w Parku Nadmorskim im. Ronalda Reagana, w okolicy dużego placu zabaw ( https://goo.gl/maps/D5LciHtDinQSF6bB9 ).

Przy okazji spaceru, chcemy stworzyć nową grupę na Facebooku o nazwie #FotoHasztag. Dołączyć będą mogły jedynie osoby, które pojawią się na spacerze. Pragniemy w ten sposób stworzyć przestrzeń wolną od hejtu, gdzie codziennie będziecie mogli dzielić się wiedzą i doświadczeniem z zakresu fotografii, a także nawiązywać kontakt z osobami zainteresowanymi byciem modelami. Oczywiście, ten spacer to tylko początek! Mamy nadzieję, że spacery będą odbywać się cyklicznie. Pamiętajcie, że dołączenie do grupy będzie możliwe wyłącznie podczas spaceru!

Oprócz Facebooka, planujemy również stworzyć przestrzeń na Instagramie, gdzie każdy członek będzie mógł publikować swoje fotografie i dzielić się nimi na szerszą skalę.

Raz jeszcze serdecznie Was zapraszamy na nasz spacer. Dołączcie do nas i stańcie się częścią tej niezwykłej fotograficznej społeczności, zarówno jako fotografowie, jak i osoby chcące zapozować do zdjęć!

Zapraszamy do wspólnej przygody fotograficznej!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację przechowywania tego typu plików. View more
Rozumiem