Przejdź do treści

#FotoHasztag czyli Trójmiejski Foto Spacer – #02 Stocznia Cesarska

Drodzy miłośnicy fotografii,

Mamy przyjemność zaprosić Was na drugą część naszego niezwykłego fotospaceru! Po sukcesie pierwszego spotkania, chcemy kontynuować naszą przygodę fotograficzną razem z Wami. Tym razem przeniesiemy się do Stoczni Cesarskiej w Gdańsku, gdzie czeka nas niezwykły klimat architektury i krajobrazu. To doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności, czerpać inspiracje i spotkać innych pasjonatów fotografii.

Kiedy? 25 lipca (wtorek)
O której? 17:00 (spacer potrwa ok. 2 godzin)
Gdzie? Gdańsk, Stocznia Cesarska (spotykamy się na parkingu obok żurawia widokowego M3) https://goo.gl/maps/9ugaquJ9gptR9K3r9
Cel? Zdjęcia architektury i krajobrazu

Nie ważne, czy dysponujecie lustrzanką, bezlusterkowcem, aparatem analogowym czy smartfonem – każdy jest mile widziany! Niezależnie od poziomu doświadczenia czy wiedzy, naszym celem jest połączenie pasjonatów fotografii i modelingu, aby wspólnie tworzyć piękne i inspirujące kadry.

Spotykamy się na parkingu obok żurawia widokowego M3, gdzie rozpoczniemy naszą przygodę w stoczniowym klimacie. Będzie to doskonała okazja do fotografowania wyjątkowej architektury, unikalnych detali i widoków, które otaczają to miejsce.

W ramach tego spaceru można dołączyć do grupy na Facebooku o nazwie #FotoHasztag, do której wstęp mają wyłącznie osoby, które pojawią się na naszych wydarzeniach. Będzie to bezpieczna i inspirująca przestrzeń, w której będziemy mogli dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu fotografii.
UWAGA! Do grupy można dołączyć tylko w trakcie wydarzenia!

Jednocześnie wprowadzamy element rywalizacji do naszego Fotospaceru! Każdy z uczestników, który zdecyduje się opublikować na grupie swoje zdjęcia związane z architekturą lub krajobrazem, oznaczone hasztagiem #FotoHasztag w ciągu 48 godzin od zakończenia spaceru, weźmie udział w naszym specjalnym losowaniu. Zdjęcie, które zostanie wylosowane, będzie miało zaszczytne miejsce jako tło naszej grupy na Facebooku i pozostanie z nami aż do kolejnego wydarzenia.

To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje niesamowite kadry i podzielić się nimi z resztą społeczności. Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi fotografami, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z aparatem, zachęcamy Was do udziału w tej przyjemnej rywalizacji. To nie tylko szansa na wyróżnienie Waszego zdjęcia, ale także świetny sposób na inspirowanie innych pasjonatów fotografii.

Dołączcie do nas i stańcie się częścią tej niezwykłej fotograficznej społeczności! Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi fotografami, czy chcecie po prostu zapozować do zdjęć, czekamy na Was w Stoczni Cesarskiej.

Przygotujcie swoje aparaty, naładujcie baterie i weźcie udział w fotograficznej przygodzie!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację przechowywania tego typu plików. View more
Rozumiem